Тюлева тканина для штор — це легка, прозора завіса, яка днем пом'якшує і розсіює сонячне освітлення, а у вечірній час демонструє красу візерункової поверхні. Тюль має сітчасту або мереживну структуру. Його основні функції — прикраса віконних прорізів і захист приміщення від пилу і цікавих очей. Матеріал може використовувати самостійно (у вигляді штор, коротких фіранок) або в комплекті з портьєрами. У виробництві тюлевих тканин використовуються як натуральні матеріали (бавовна, шовк), так і сумішеві — з додаванням поліестеру або віскози. За своєю структурою тканини бувають гладкими і мереживними, по здатності пропускати світло — прозорими і напівпрозорими, а за фактурою — матовими і блискучими. Сучасні види тюлю мають велике розмаїття відтінків, візерунків і декоративних вставок з гіпюру, льону та інших матеріалів. 

Купити тюль в Україні

У салонах Маестро пропонуються такі види тюлю:

  • Вуаль — матова, м'яка тканина добре пропускає повітря і затримує сонячне світло. Вуаль здатна формувати дивовижно красиві хвилясті складки, за рахунок чого дуже популярна в оформленні вікон у вітальні і спальні.
  • Органза — тканина має тонку, прозору і досить жорстку структуру, завдяки чому відрізняється міцністю, добре зберігає форму і не мнеться. Органза може бути блискучою і матовою, однотонної або з малюнком. Особливість гардини з цього матеріалу — перетворення сонячного світла в м'яке розсіяне світіння, що створює в приміщенні дуже затишну і романтичну атмосферу.

У салонах штор мережі Маестро, розташованих в Києві, Харкові, ви можете купити тюль на вікна будь-якого виду і в будь-якому дизайнерському рішенні.

Ціни на тюль для штор в магазині Маестро

  • Мережа магазинів штор Маестро — це 9 великих салонів, розташованих в Києві, Харкові. У кожному з них представлений широкий асортимент тюлевих матеріалів і в найширшому діапазоні цін.
  • Ми працюємо напряму, без посередників, з відомими європейськими та вітчизняними виробниками. Тому у нас ви завжди можете купити якісну продукцію за доступною ціною.
  • Розміщений на нашому сайті каталог, допоможе вам підібрати оптимальний варіант тканини для штори тюль.
  • У нас ви можете замовити пошиття гардин та завіс. Власний пошивний цех і новітнє обладнання дозволяє нам виготовляти моделі будь-якого виду і в будь-якій кількості.
  • Наші фахівці допоможуть вам у виборі тканини, розрахують її метраж, а дизайнер, за вашим бажанням, розробить ескіз декору вікна.
  • Ми забезпечуємо швидку доставку товарів по всій Україні.

Тюль для штор

Впорядкувати:за популярністюпо зростанню цінипо зменшенню ціни
12345...42