Тканина муар для штор являє собою гладкий матеріал різної щільності, виготовлений з шовкових волокон з добавкою поліестеру або віскози. Його головна особливість - красивий, що переливається візерунок на поверхні, який нагадує морські хвилі або малюнок на спилі деревного стовбура. Залежно від способу отримання муарового ефекту, виробляють кілька різновидів текстилю.

 • Громуар. Полотно прокочують між гарячими циліндрами, в результаті чого нитки зміщуються в різних напрямках і вже по-різному відбивають падаюче на них світло. У минулому громуар виготовлявся виключно з шовку і ставився до дуже дорогим і престижним матеріалами. Сучасні технології дозволили виробляти тканину з добавками синтетики, що зробило її більш доступною і більш міцною.
 • Антик - муар. Муаровий ефект отримують особливим способом переплетення ниток, завдяки якому на поверхні тканини формується великий, ритмічно повторюваний орнамент.
 • Багатошаровий муар. Кілька мелкосетчатому полотен накладають один на одного таким чином, щоб падаюче на них світло створював оптичні візерунки. Завдяки своїй м'якості і легкості, матеріал використовується для пошиття легких гардин і ламбрекенів.

Штори з муару - прекрасна можливість створити в інтер'єрі атмосферу розкоші і урочистості. Такі завіси дозволяють при досить простому фасон продемонструвати дивовижну красу переливів світла і відтінків. Причому оптичні ефекти утворюються як при денному, так і при штучному освітленні.

Вибираючи тканину для завіс, потрібно враховувати, що переливчастий візерунок особливо виграє на однотонної поверхні. Муарові штори кольору морської хвилі або у відтінках золота, чудово підкреслять своєрідність хвилястих завитків.

Купити муар для штор в Україні

Штори з муаровою тканини володіють багатьма перевагами. Головні з них:

 • висока декоративність;
 • повітропроникність;
 • міцність, довговічність;
 • здатність драпіруватися об'ємними складками;
 • стійкість до вигоряння.

Муарова тканину для штор представлена в широкому асортименті в Мережі магазинів Маестро, розташованих в Києві, Харкові. Ви можете підібрати оптимальний варіант в наших салонах або по каталогу в інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію від провідних європейських виробників за доступною вартості. Ціна одного метра погонного полотна варіюється в широкому діапазоні - від 779 грн до 2499 грн і вище. Завдяки цьому, ви зможете придбати товар (оптом чи вроздріб) відповідно до свого бюджетом. Також у нас можна замовити ряд корисних послуг:

 • пошиття штор всіх видів;
 • розробка ескізу оформлення вікна (з викликом дизайнера на будинок);
 • доставка товару по всій Україні.

Відвідайте наш салон або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті (можна замовити зворотний дзвінок). Ми допоможемо швидко і якісно реалізувати всі ваші задуми з декору вікон!

Тканина муар для штор

Впорядкувати:за популярністюпо зростанню цінипо зменшенню ціни