Українські шпалери - купити шпалери українських виробників в Києві, Харкові: ціна в інтернет-магазині Маестро

Українські шпалери для стін представлені на вітчизняному ринку багатьма торговими марками: Крокус, Версаль, Статус, Слов'янські шпалери, Ланіта, Синтра.

Продукція цих фабрик, різноманітна по дизайну і видовим

складом, володіє двома вагомими перевагами - європейською якістю і невисокою вартістю. Всіх виробників об'єднує спільна мета - виробництво настінних покриттів, здатних задовольнити будь-які запити споживачів.

Шпалери українського виробництва своїм успіхом багато в чому зобов'язані співпраці з європейськими брендами. Так, лідер вітчизняного ринку, компанія Синтра, з 1991 року працює під егідою німецького концерну Rasch. Впровадження у виробництво інноваційних технологій, суворий контроль якості і сучасний дизайн - все це дозволило спільному підприємству Sintra створювати одні з найякісніших продуктів українського ринку.

Шпалери України проводяться в широкому видовому асортименті. Особливою популярністю користуються у покупців недорогі паперові покриття, а також більш міцні бамбукові і вінілові матеріали, виготовлені за суворим європейським стандартам. Стилістика і тематика колекцій також відрізняється різноманітністю - це барвиста флористика, вишукана класика, сучасні мотиви і дитячі сюжети.

Купити шпалери виробництва України

Позитивні відгуки покупців про вітчизняні покриттях - прямий доказ їх успішності. До переваг національних марок відносяться:

  • Демократична вартість - середня ціна за рулон паперових шпалер - 150 грн, вінілових - 250 грн, флізелінових - 350 грн.
  • Висока якість, досягнуте завдяки використанню європейського сировини і технологій.
  • Орієнтація на строгі європейські стандарти екологічної безпеки.
  • Відповідність дизайну актуальним тенденціям світової моди.
  • Різноманітність видового асортименту.

Колекції вітчизняних шпалер Синтра представлені в Мережі магазинів Маестро. Підібрати оптимальний варіант можна в салонах, розташованих в Києві, Харкові чи по фото в каталозі нашого інтернет - магазину.

Також у нас ви можете замовити:

  • розробку проекту дизайну інтер'єру (з можливістю виклику дизайнера на будинок),
  • доставку покупки в будь-який пункт України.

Відвідайте наш салон або прямо зараз телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті (тобто сервіс зворотного дзвінка). Ми завжди раді вам допомогти!

Українські шпалери

Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна
Sintra Україна

Маестро — прямий постачальник шпалер з Німеччини та Італії, ми маємо доступ до більшості шпалерних фабрик. Якщо ви не знайшли потрібний вам бренд або дизайн шпалер — залиште заявку і ми виконаємо будь-яке індивідуальне замовлення.

Заповніть поля зворотного зв'язку

Надішліть нам назву та/або фото товару, яке вас цікавить, і ми підберемо для вас найкращий варіант