Фінські шпалери - купити шпалери Фінляндія в магазині Маестро

Фінські шпалери для стін представлені на українському ринку брендом Sandudd. Компанія випускає настінні покриття з 1885 року і вважається в країні найбільшим виробником паперових і флізелінових оздоблювальних матеріалів.

Шпалери фінського виробництва - це гармонійне поєднання довговічності, екологічної чистоти і елегантності. Фінляндія, з її багатими лісовими ресурсами, виробляє кращу в світі целюлозу, з якої виготовляють папір і еластичне неткане полотно - флізелін. Завдяки високій якості природної сировини, шпалери Фінляндії визнані в Європі зразком міцності, довговічності і абсолютній нешкідливості для здоров'я.

Якщо ви хочете створити затишний і комфортний інтер'єр без декоративних надмірностей, оптимальне рішення - бамбукові покриття Сандуд, створені в стриманому скандинавському стилі. Екологічна безпека продукції (гипоаллергенность, відсутність запаху) підтверджена сертифікатом M1. Шпалери добре пропускають повітря, а значить, перешкоджають появі на стінах цвілі. До того ж компанія використовує у виробництві нешкідливі фарби на водній основі, які не вигоряють і зберігають яскравість протягом багатьох років.

Ціна рулону шпалер Sandudd знаходиться в діапазоні від 428 грн до 784 грн, що цілком прийнятно для створення стильного і комфортного інтер'єру.

Купити фінські шпалери в Україні

Шпалери бренду Сандуд відрізняються багатьма перевагами.

  • Екологічна безпека.
  • Довговічність, повітропроникність, стійкість до вологи, механічних пошкоджень і вигоряння.
  • Простота монтажу флізелінових покриттів - клей наноситься на стінну поверхню.
  • Відмінно приховують дефекти стін.
  • Колекції фінських шпалер створюються з переважанням світлих, пастельних відтінків і графічних малюнків, що універсально для багатьох стилів - скандинавського, екологічного, класичного, мінімалізму.

Колекції фінського бренду Sandudd представлені в Мережі магазинів Маестро. Підібрати оптимальний варіант можна в салонах, розташованих в Києві, Харкові чи по фото в каталозі нашого інтернет - магазину.

Також у нас ви можете замовити:

  • розробку проекту оформлення інтер'єру (з можливістю виїзду дизайнера додому),
  • доставку товару в будь-який пункт України.

Відвідайте наш салон або прямо зараз телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті (тобто сервіс зворотного дзвінка). Ми завжди раді вам допомогти!

Фінські шпалери

Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія
Sandudd Фінляндія

Маестро — прямий постачальник шпалер з Німеччини та Італії, ми маємо доступ до більшості шпалерних фабрик. Якщо ви не знайшли потрібний вам бренд або дизайн шпалер — залиште заявку і ми виконаємо будь-яке індивідуальне замовлення.

Заповніть поля зворотного зв'язку

Надішліть нам назву та/або фото товару, яке вас цікавить, і ми підберемо для вас найкращий варіант