Чорні шпалери для стін - купити шпалери чорного кольору в магазині Маестро

Чорні шпалери для стін - атрибут стильних інтер'єрів, обставлених білими меблями. Однак такий оригінальний дизайн вимагає просторого приміщення, великих вікон і участі професійного дизайнера. Для невеликих приміщень і всіх інших стилістики виробники пропонують безліч декоративних варіантів темних покриттів.

Чорний - ахроматичний колір, що не має відтінків. Тому для освітлення його тону на шпалери наноситься білий або світлий великий малюнок - рослинний, геометричний, абстрактний або мереживний. Завдяки узору, загальний тон стін сприймається як сірий і чудово гармоніює з яскравими і світлими фарбами в інтер'єрі. Також освітлює поверхню темних покриттів глянсова фактура, добре відбиває світло.

Шпалери чорного кольору з золотим орнаментом - символ благородної розкоші, співзвучний класичного стилю. Досягненню колірного балансу в такому інтер'єрі сприяють меблі і декоративний текстиль в світлих золотистих відтінках.

Шпалери в чорних тонах універсальні за своєю сполучуваності з іншими квітами. Тому фрагментарно вони можуть використовуватися в будь-якій стилістиці, наприклад для зонування простору. Що стосується вибору кольору штор, то він має перегукуватися з іншими тонами в приміщенні або малюнком на стінах.

Купити чорні шпалери в Україні

Чорні шпалери для стін мають ряд переваг.

  • Підходять для створення стильних чорно - білих інтер'єрів в стилі ар-деко, неокласика, мінімалізм.
  • У монохромних просторах можуть грати роль тонального акценту.
  • Добре поєднуються з усіма кольорами і світлими пастельними відтінками.
  • Служать ідеальним тлом для колекції фотографій або малюнків в білих рамах.
  • Чи не вигорають і роблять непомітними випадкові забруднення.

Широкий вибір шпалер чорного кольору представлений в мережі магазинів Маестро, розташованих в Києві, Харкові. Підібрати оптимальний варіант ви можете в салоні або по фото в каталозі нашого інтернет - магазину. Залежно від торгової марки, якості та дизайну, ціна рулону варіюється в діапазоні - від 200 грн до 2000 грн і вище. Завдяки цьому, ви зможете зробити покупку у відповідності зі своїм бюджетом.

 Наша компанія пропонує:

послуги професійного дизайнера (з можливістю виїзду на будинок),
доставку товару в будь-який пункт України.
Відвідайте наш магазин або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті (можна замовити зворотний дзвінок). Ми завжди раді вам допомогти!

Чорні шпалери

AS Creation Німеччина
AS Creation Німеччина
AS Creation Німеччина
ICH Німеччина
Rasch Німеччина
AS Creation Німеччина
Emiliana Італія
ICH Німеччина
ICH Іспанія
Emiliana Італія
Khroma Бельгія
Emiliana Італія