Гарантії якості шпалер

Компанія «Дім шпалер Маестро» працює на українському ринку з 1994 року, і отримала за цей час найвищу оцінку серед покупців. Найбагатший асортимент продукції від відомих європейських виробників, її відмінна якість, помножена на високі стандарти нашого обслуговування, - основа позитивної репутації компанії, яку ми дуже цінуємо і робимо усе максимально можливе, щоб задовольнити потреби та інтереси наших клієнтів. 

Саме тому, мережа магазинів «Дім шпалер Маестро», надає трирічну гарантію на будь-який товар, придбаний у нас, незалежно від гарантії фабрики - виробника. Це означає, що якщо Ви виявите будь - який виробничий дефект на шпалерах, то зможете на Ваш вибір або повернути їх в магазин і безперешкодно отримати назад свої кошти, або замінити на якісний товар. Браковані шпалери можна повернути в будь-якому вигляді, навіть якщо вони були порізані на полотнища або наклеєні (в цьому випадку їх потрібно видалити зі стіни і принести в магазин). Все це можливо, якщо дотримана єдина умова повернення - збережений чек на шпалери і етикетки від всіх рулонів. 

Ще одна важлива рекомендація - НЕ клейте всі рулони відразу. Шпалери - це товар, в якому можливі так звані приховані дефекти, які можуть проявитися тільки після поклейки. Тому не тільки ми, але і більшість виробників, радять попередньо провести пробу: наклеїти тільки один рулон, витримати час його повного висихання і тільки переконавшись в якості продукції, продовжити роботу. 

Також Ви можете повернути нам і якісний товар (без браку, видимих дефектів і ушкоджень) або поміняти на інший вид шпалер. Зробити це можна протягом 14 календарних днів з дня покупки, але за умови цілісності фабричної упаковки. 

Для того, щоб Ви залишилися задоволені якістю придбаних шпалер, рекомендуємо слідувати порадам 
наших продавців - консультантів - вони детально пояснять Вам як правильно виконати всі етапи поклейки вибраних Вами шпалер і підберуть для них відповідний клей. 

Увага до інтересів наших покупців полягає і в безпеці продукції, яку ми пропонуємо. На всі види шпалер, що представлені в мережі магазинів «Дім шпалер Маестро», є в наявності як європейські сертифікати якості та екологічності, так і санітарно - гігієнічні висновки, отримані відповідно до чинного законодавства України.